Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
AKCEPTUJĘ

O nas

   Agencja celna Baltic SAD od początku swojej działalności na rynku, dała się poznać jako firma która stawia przede wszystkim na jakość usług, indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalną realizację każdego zlecenia. Nasza firma założona w 2015 roku, stała się uznanym podmiotem  świadczącym szereg usług na rzecz obsługi zleceń celnych. Ponad 25 letnie doświadczenie naszej kadry, pozwala na kompleksową i specjalistyczną obsługę oraz doradztwo z zakresu odpraw celnych.
   Szeroka wiedza zdobyta na przestrzeni lat oraz dostosowywanie się do zmian w strukturze funkcjonowania sektora tematyki celnej, pozwoliła systematycznie umacniać naszą pozycję na rynku. Nasz zespół charakteryzuje się dużą otwartością i elastycznością w kontakcie z klientem. Kwalifikacje pozwalają nam na sprawne i bezproblemowe realizacje powierzonych zleceń zgodnie z wytycznymi narzuconymi przez organy kontroli z jednoczesnym nadzorem obiegu dokumentów, co pozwala na skrócenie czasu całego procesu.
   Biegłość w prowadzeniu naszych usług, minimalizuje wymagania jakie stawiane są przed każdym przedsiębiorcą, co daje nam możliwość, aby zająć się niezbędną resztą. Naszą ofertę kierujemy bezpośrednio do małych i średnich firm, jak i również do korporacji o zasięgu globalnym. Starania jakimi się wykazujemy przekładają się na zadowolenie klienta, dla którego przeprowadzamy niezbędne formalności celne od początku do ich pomyślnego zakończenia.

Firma Baltic SAD S.C.

Otrzymała certyfikat edycji 2020
FIRMA GODNA ZAUFANIA

Opinie o nas

Tak nas oceniają w google

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji całą dobę.